KONST / Litografier / Färglitografi 14666314
nr 1466 6314
Stig Fyring
(1934-2015), Sverige
Signerad, numrerad 117/190, daterad 04. Färglitografi, bildmått: 26x42cm, yttermått inklusive ram: 45x60cm
Stig Fyring, svensk bildkonstnär född 1934, död 2015.
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 maj 2022
kl 20:50:52
3/5 18:16:15